ESENLER KÜLTÜR MERKEZİ'NDE İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BAŞKAN ADAYI MURAT KURUM’UN SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI BULUŞMASI

Konuşmalar

 İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Esenler Kültür Merkezi'nde Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileriyle bir araya geldi. Kurum burada yaptığı konuşmada, “Reklam değil hizmet vereceğiz. İstanbul’u yavaşlatmayacak, enerjisini artıracağız. İstanbulu güçsüzleştirmeyecek, güç kazandıracağız. Biz göreve geldiğimizde İstanbullular azla yetinmeyecek. Daima daha iyisini isteyecek. Çünkü yapılacağından emin olacak! Siz kolay İstanbul’u yaşayacaksınız, zor işleri bize bırakacaksınız” dedi. Liyakat ve adalet döneminin geleceğini belirten Kurum, “Mevcut yönetim tarafından görevden alınan kardeşlerimizi yeniden işlerine kavuşturacağız. Biz, hiçbir kardeşimizi haksız yere görevinden etmeyeceğiz. Seçildiğimiz gün; İstanbul Büyükşehir Belediyesindeki binlerce çalışma arkadaşımızın, emekçinin özlük haklarını olabilecek en yüksek noktaya taşıyacağız. Belediyemizde çalışan tüm kardeşlerimiz; İstanbul’a yaptığı hizmetin, alın terinin karşılığını en iyi seviyede alacak.” dedi.

 İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Esenler’de Sivil Toplum Kuruluşları ile bir araya geldi. Kurum'a STK Buluşması etkinliğinde AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu, AK Parti Esenler İlçe Başkanı Emrullah Erkuş, AK Parti İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı Saliha Demirer, AK Parti Esenler Kadın Kolları Başkanı Seher Kayrak Güler, AK Parti Esenler Gençlik Kolları Başkanı Samet Eren, Ak Parti Esenler Belediyesi başkan aday adayı Ahmet Bilal Kıymaz eşlik etti.

 Esenler’de, Davutpaşa’da, Dörtyol’da ve vatandaşlarla buluştuğu her noktada aynı heyecanı, aynı coşkuyu gördüğünü belirten Kurum, “Sizinle bu yola çıkmanın mutluluğunu inanın kelimelerle tarif edemem. Beni, sizlerle yol arkadaşı yapan, yeniden İstanbul’da buluşturan Allah’a sonsuz şükürler ediyorum. Her birinize destekleriniz için yürekten teşekkür ediyorum.” dedi.

 Esenler’in kalbinde ayrı bir yeri olduğunu belirten Kurum, “Benim yüreğimde; Esenler teşkilatımızla buluşmanın heyecanı hep başka olmuştur. Esenler’imize her gelişimde, buradaki eserleri, yeni hizmetleri görmek beni çok mutlu ediyor.” ifadelerini kullandı.

Galeri