Okmeydanı

28 Mart 2024

ŞEHİR TURU

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Beyoğlu, otobüs ile şehir turu yaptı. Okmeydanı'nda vatandaşlara seslenen Kurum, “İyi ki varsınız. İyi ki sizlerle yol arkadaşıyız, sizlerle birlikte yol yürüyoruz.” ifadeleri ile konuşmasına başladı.

Okmeydanı’ndaki kentsel dönüşüm sürecini ele alan Kurum, “Okmeydanı’nın yarınları için bu mücadeleyi başlattık. 1 Nisan sabahı İstanbul’da Beyoğlu’nda, Ok Meydanı’nda her mahallede bizi dönüşüm yaparken göreceksiniz. Her mahallede İstanbul’umuzu geleceğe hazırlarken göreceksiniz çünkü biz eser adamlarıyız.” dedi.

İstanbul için durmadan çalışacaklarını belirten Kurum, “Biz sözünü tutan adamlarız, biz sağlam adamlarız. Bu sağlam adamlar 1 Nisan’da gelecek, yüzler gülecek. 1 Nisan’da İstanbul’un yeniden dirilişi, yeniden yükselişi başlayacak. Hepinizi çok seviyoruz. Üç gün sonra inşallah çok güzel bir bayramı hep birlikte yaşayacağız.” şeklinde konuşmasını sonlandırdı.

Okmeydanı

10 Mayıs 2023

Ataşehirli kadınlardan destek

”Ataşehir Yenisahra’da sorunları çözdük, Barbaros’ta dönüşümü başlattık, Şerifali Çiftliği’nde 1.442 konut, 121 dükkân, 2 sosyal tesis ve 1 camimizin yapımını en kısa sürede tamamlayacağız…

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...