DARÜLACEZE ZİYARETİ

Şişli

 İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Darülaceze'yi ziyaret etti. Kurum, burada yaptığı konuşmada 129 yıllık Darülaceze’de olmaktan dolayı büyük bir memnuniyet duyduğunu söyleyerek ‘’Buradaki samimiyeti, ilgiyi gördüğümüzde ne için Darülaceze tercih ediliyormuş bugün daha iyi anladık. İstiyoruz ki Darülaceze’miz ile birlikte yaşlılarımız için, engelli kardeşlerimiz için, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız için bu sıcak yuvaları İstanbul'da artıralım.’’ dedi.

 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yakmış olduğu büyük ve güçlü Türkiye davasına vurgu yapan Kurum, ‘’Her alanda kendine yeten, üreten, istihdam oluşturan ve bu manada tüm dünyaya meydan okuyan bir Türkiye için İstanbul'umuzun kıymetini hepimiz çok iyi biliyoruz. Bizde İstanbul'un o 5 yıldır ayaklar altına alınan onurunu, gururunu hep birlikte ayağa kaldıralım.’’ sözleriyle konuşmasına devam etti.

 31 Mart seçimlerinde destek ve dua isteyen Kurum, ‘’Ben görev yaptığım süre boyunca nerede bir deprem olsa nerede bir afet olsa oraya koşan, milletimize söz veren, o sözleri de hamdolsun gerçekleştiren bir kardeşiniz olarak buradayım. Şimdi 'Sadece İstanbul' diyerek de bu birikimi İstanbul için, İstanbul'un yarınları için, 31 Mart akşamı itibarıyla vermeye devam edeceğiz.’’ diyerek konuşmasını tamamladı.

Haber Galeri