Kadıköy

10 Şubat 2024

KADIKÖY SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİ AÇILIŞI

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Kadıköy'de Seçim Koordinasyon Merkezi açılışına katıldı. Kurum, Fikirtepe'de 60 bin ailenin hayatını değiştirdiklerini söyledi. Türkiye Yüzyılı Vizyonu projelerini açıkladıkları günden beri İstanbul'un sokaklarında projelerin ve yatırımların konuşulduğunu belirtti.

İstanbul'a verilen sözlerin tutulmadığına dikkat çeken Kurum, "Hamdolsun milletimiz bizim verdiğimiz sözlere güveniyor. Çünkü bizim sözlerimiz; 'öyle kollarını boşa sıvayanların' verdiği sözlere benzemez. Biz kollarımızı bir kez sıvadık mı o kollar bir daha kapanmaz." dedi.

Sadece İstanbul diyeceklerini ve 7/24 belediyecilik yapacaklarını söyleyen Murat Kurum, "Biz yarı zamanlı belediyecilik yapmayacağız; 'arada bir İstanbul' demeyeceğiz. 7/24 belediyecilik yapacağız" diye konuştu.

Bütün bu hizmetleri ve eserleri hep birlikte başaracaklarını söyleyen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, "Bu kötü gidişi beraber durduracağız. Bu değişimi, bu şehrin başkanı olarak yapmayacağız. Her evin evladı, her yuvanın Muradı olarak yapacağız. İnşallah 31 Mart akşamı İstanbul’da duraklama dönemi bitecek. Yeniden diriliş, yeniden yükseliş dönemi başlayacak." sözleriyle konuşmasını tamamladı.

Kadıköy

10 Şubat 2024

KADIKÖY STK, KANAAT ÖNDERLERİ, İŞ İNSANLARI BULUŞMASI

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Kadıköy’de STK, kanaat önderleri ve iş insanları ile bir araya geldi.

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...