SULTANGAZİ 'GENÇLERLE BİZ BİZE'

Sultangazi

 İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, AK Parti İstanbul Gençlik Kolları'nın  Sultangazi Belediyesi Özdemir Bayraktar Gençlik Merkezi salonunda düzenlediği ‘Gençlerle Biz Bize’ programına katıldı.

 Cep sineması salonunda Sultangazi Belediyesi'nin sporcularıyla bir araya gelerek sohbet eden Kurum, ardından E-spor salonunda gençlerle Valorant, PlayStation salonunda ise PlayStation oynadı.

Sevgili Gençler,

 Biliyorsunuz, henüz geçtiğimiz hafta yepyeni bir kampanya başlattık. İstanbul vizyonunu milletimizle paylaştık. İnanın tüm İstanbullularda olduğu gibi gençlerimizin de gönlünde büyük bir etki uyandırdık.

 Bize gönül veren, bize güvenen gençlerimizin, sizlerin hayallerinin yeşerdiğini gördük.

 Tabi sizler mutlu olunca biz de mutlu oluyoruz. Bizim de geleceğe dair umutlarımız yeşeriyor. Biliyoruz ki; yanımızda her zaman sizler varsınız.

 Bugün Türkiye Yüzyılı İstanbul Vizyonumuzun en sıkı takipçileri şu anda karşımda duruyor. Ben her birinize; gençlerimiz için, kadınlarımız için, engellilerimiz için, emeklilerimiz için “Şimdi İstanbul” diyerek çıktığımız bu yolculukta yanımızda olduğunuz için ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

 

 

Haber Galeri